Merakla beklenen oyun için Steam tarihi belli oldu

Children of the Sun‘da oyuncular tek bir keskin nişancı atışı yapar ve ardından silahı kontrol ederler. Amaç, hedefler ağır çekimde kaçmaya çalışırken mermiyi çevrenin etrafında ve nesnelerin içinden geçirerek herkesi en yüksek hız, zarafet ve yaratıcılıkla dışarı çıkarmaktır. Tekrarlanabilir, tatmin edici bir mekanik set.

Bu tamamen anlamsız bir şiddet değil. Keskin nişancının adı Kız’dır ve kendisi, beyin yıkamanın kurbanı olarak büyümüş eski bir tarikat üyesidir. Şimdi Lider’i ortadan kaldırmadan önce, tarikatı üye üye ve kurşun kurşun yok etme görevi var. Yani evet oyunda şiddet var ama tamamen anlamsız değil.

Children of the Sun’daki ortamlar yüksek kontrastlı, şeytani bir parıltıya sahip ve Kız, her atışta sıraya girerek onları gözetlerken, düşmanlar termal olarak aydınlatılmış iskeletler gibi görünüyor. Yalnızca görseller bile oyuna tahmin edilemez, adrenalin dolu bir hava katıyor.

Merakla beklenen oyun için Steam tarihi belli oldu

Children of the Sun, oyun dünyasında önemli bir geliştirici olan René Rother’den geliyor ve Devolver Digital tarafından yayınlanıyor.

Children of the Sun‘ın demosu şubat başında Steam‘e çıktı ve oyunun ana döngüsünün yedi aşamalı bir tadını sundu. Bu, Steam Next Fest’in çığır açan bir hitiydi; demosu o hafta 60.000’den fazla oyuncuyu izledi.

Rother, Steam‘de şunları söyledi: “Oyunun ilk duyurulmasından ve demonun yayınlanmasından bu yana oldukça eğlenceli birkaç hafta geçti.” “Sizden gelen çok sayıda güzel söz ve harika geri bildirimler vardı. Demo’ya biraz zaman ayıran herkese teşekkür ediyorum… Artık çıkış tarihi açıklandı, sanırım sonunda oyunu gerçekten bitirmem gerekecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x