Dilan ve Engin Polat’ın Çocukları Nerede? Babaanneden Sert Açıklama Geldi!

Haklarında kara para aklama ve vergi kaçırma iddiaları bulunan Dilan ve Engin Polat çifti geçtiğimiz günlerde gözaltına alındı. Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Polat çiftinin ise iki çocuğu var. Polat çiftinin çocuklarının akıbeti merak konusu olunca gerekli açıklama Engin Polat’ın annesinden geldi.

Dilan ve Engin Polat çifti geçtiğimiz günlerde düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Dilan Polat, özellikle son aylarda sosyal medya hesaplarından yaptığı lüks paylaşımlarıyla dikkat çekmeye başlamıştı. Polat ailesi hakkında kara para aklama iddiaları ortaya atılınca, çiftin güzellik merkezlerine baskın yapılmış, MASAK raporları incelenmişti.

Polat ailesi operasyonunda birçok kişi de gözaltına alındı.

Dilan Polat’ın kız kardeşi Sıla Doğu ve Engin Polat’ın erkek kardeşi de gözaltına alınanlar arasındaydı. Ayrıca Engin Polat’ın 76 yaşındaki anneannesi de gözaltına alındı, ancak sağlık durumları sebebiyle serbest bırakıldı.

Öte yandan Dilan ve Engin Polat’ın çocuklarının nerede olduğu merak konusu oldu.

Çiftin Nilda adında bir kızı, Milan Efe adında bir erkek çocukları var. Anne, baba, teyze ve amcalarının gözaltına alımasının ardından çocuklara kimin baktığı ise sosyal medyada merak edilemeye başlanmıştı.

Birçok kişi “çocuklar devlet korumasına alınmalı” yorumlarında bulunmaya başlamıştı.

Özellikle Twitter ve Instagram’da yapılan paylaşımlarda birçok kişi, Polat çiftinin çocuklarının devlet koruması altına alınması gerektiğini belirtmeye başlamıştı. Çocukların akıbetiyle ilgili açıklama ise Engin Polat’ın annesinden geldi.

Engin Polat’ın annesi “ben ruh hastası değilim” diyerek çocuklara kendisinin baktığını duyurdu.

Instagram’da ‘Fenomen takipçisi’ adlı hesabın paylaşımına göre, bu hesaba mesaj atan Şükran Polat, çocukların başında olduğunu belirtti.

“Çocuklarımın başındayım.”

‘Çocuklarımın başındayım, ben ruh hastası değilim, ben içkici değilim, kişi kendinden bilir işi, bana böyle yakıştırmalar yapmasınlar, Allah çok büyüktür.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x